Overview Builder (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Search
hi: खोज

en: Category
hi: वर्ग

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Limit
hi: सीमा
