Overview Builder (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Limit
lv: Limits

en: Usage
lv: Izmantošana
