Overview Builder (3.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Usage
pl: Użycie

en: - Choose -
pl: - Wybierz -

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły
