Overview Builder (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Search
ta: தேடல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Limit
ta: எல்லை
