Overview Builder (3.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته بندی

en: Introduction
fa: معرفی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Usage
fa: کاربرد

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه
