Overview Builder (3.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Usage
oc: Utilizacion

en: - Choose -
oc: - Causir -
