Overview Builder (3.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Limit
ro: Limită

en: Usage
ro: Utilizare
