Overview Builder (3.0.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Overview
uk: Огляд

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Introduction
uk: Вступ

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Usage
uk: Використання

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Example modules
uk: Модулі-приклади
