Overview Builder (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Overview
ru: Обзор

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Introduction
ru: Введение

en: Requirements
ru: Требования

en: Usage
ru: Использование

en: - Choose -
ru: - Выбор -

en: Example modules
ru: Пример модулей
