Overview Builder (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Overview
ja: 概観

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Introduction
ja: 序文

en: Usage
ja: 使用方法
