Overview Builder (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Usage
fi: Käyttö

en: - Choose -
fi: - Valitse -

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
