Overview Builder (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Overview
it: Panoramica

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Introduction
it: Introduzione

en: Requirements
it: Requisiti

en: Usage
it: Utilizzo

en: - Choose -
it: - Scegliere -
