Overview Builder (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: Overview
is: Yfirlit

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: - Choose -
is: - Veldu -
