Owl Carousel (3.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: error
be: памылка

en: File
be: Файл

en: Items
be: Элементы

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: notice
be: паведамленне

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
