Owl Carousel (3.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: error
fa: خطا

en: File
fa: فایل

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: notice
fa: توجه

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Nothing
fa: هیچ
