Owl Carousel (3.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: error
gu: ભુલ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: notice
gu: ખુલાસો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
