Owl Carousel (3.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: error
lv: kļūda

en: File
lv: Fails

en: Items
lv: Vienumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: notice
lv: brīdinājums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
