Owl Carousel (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: error
nn: feil

en: File
nn: Fil

en: Items
nn: Element

en: Navigation
nn: Navigering

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: notice
nn: varsel
