Owl Carousel (3.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: notice
si: දැන්වීම
