Owl Carousel (3.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: error
sl: napaka

en: File
sl: Datoteka

en: Items
sl: Notice

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: notice
sl: obvestilo
