Owl Carousel (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: error
ta: வழு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: notice
ta: அறிவிப்பு
