Owl Carousel (3.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: error
te: సమస్య

en: File
te: ఫైల్

en: Items
te: అంశాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి

en: notice
te: గమనిక
