Owl Carousel (3.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: error
ru: ошибка

en: File
ru: Файл

en: Items
ru: Элементы

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: About
ru: Информация

en: Margin
ru: Отступ

en: notice
ru: замечание

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Dots
ru: Точки

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Nothing
ru: Ничего

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
