Owl Carousel (3.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: error
sq: gabim

en: Items
sq: Elementët

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione

en: notice
sq: njoftim
