Owl Carousel (8.x-1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: File
gd: Faidhle

en: Items
gd: Nithean

en: next
gd: air adhart

en: Navigation
gd: Seòladaireachd
