Owl Carousel (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Items
oc: Elements

en: Navigation
oc: Navigacion

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
