Owl Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: next
el: επόμενο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
