Owl Carousel (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Items
cs: Položky

en: next
cs: další

en: Navigation
cs: Navigace

en: prev
cs: předchozí

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
