Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: error
eu: errorea

en: File
eu: Fitxategi

en: Items
eu: Elementuak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: notice
eu: oharra

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
