Owl Carousel (8.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: error
it: errore

en: Items
it: Elementi

en: Navigation
it: Navigazione

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: About
it: Informazioni

en: notice
it: avviso

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
