Owl Carousel (8.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: error
eo: eraro

en: File
eo: Dosiero

en: Items
eo: Eroj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: notice
eo: rimarko

en: Image style
eo: Bilda stilo
