Owl Carousel 2 (2.0.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്
