Owl Carousel 2 (2.0.0) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Bottom
mn: Доод

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
