Owl Carousel 2 (2.0.1) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Bottom
lt: Apačia

en: Revisions
lt: Versijos

en: Items
lt: Elementai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Loop
lt: Ciklas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: About
lt: Apie

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: @date by @username
lt: @username - @date
