Owl Carousel 2 (2.0.1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
