OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: About
ug: ھەققىدە

en: Add Video
ug: سىن قوشۇش
