Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር
