OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Items
ca: Elements

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: added
ca: afegit

en: Loop
ca: Bucle

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: Video
ca: Vídeo

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: About
ca: Detalls

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username
