Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
