OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta8) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Items
nn: Element

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
