OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta8) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Top
te: పైన

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Please wait...
te: దయచేసి వేచివుండండి...

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
