OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta9) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Top
bo: འགོ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
