OwlCarousel2 (8.x-1.0-beta9) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Revisions
sl: Različice

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: About
sl: O modulu
