OwlCarousel2 (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
