Owl Carousel 2 (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Id
nl: ID

en: added
nl: toegevoegd

en: Loop
nl: Lus

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Entity
nl: Entiteit

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Select
nl: Selecteren

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: About
nl: Over

en: Margin
nl: Marge

en: Show related videos
nl: Gerelateerde video's weergeven

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Show navigation
nl: Navigatie tonen

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Show info
nl: Toon info

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Custom title
nl: Aangepaste titel

en: Items per slide
nl: Items per diavoorstelling

en: bounce
nl: stuiteren

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: slideInDown
nl: omlaag inschuiven

en: slideInLeft
nl: links inschuiven

en: slideInRight
nl: rechts inschuiven

en: slideInUp
nl: omhoog inschuiven

en: shake
nl: schudden

en: pulse
nl: pulseren

en: wobble
nl: wiebelen
