OwlCarousel2 (8.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
