Owl Carousel 2 (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Top
el: Κορυφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Select
el: Επιλογή

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: About
el: Περί

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
