Owl Carousel 2 (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Select
sk: Zvoľte

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: About
sk: Informácie o

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Image style
sk: Štýl obrázka
