Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Value
fr: Valeur

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Items
fr: Éléments

en: Key
fr: Clef

en: Default value
fr: Valeur par défaut
