Overheid.nl Web Metadata Standaard (OWMS) Integration (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
